Můžu to zvednou 4.0

Můžu to zvednout je bezplatná bezpečnostní aplikace pro mobilní telefony s platformou Android. Cílem této aplikace je ochránit vás a vaše blízké před nevyžádanými hovory. Co nového přináší verze 4.0 ?

1) Notifikační okno

Podrobnější informace

notifikaceNotifikační okno se zobrazí v momentě, kdy vám volá číslo jenž nemáte v kontaktech.  Kromě celkového hodnocení čísla a kategorie se nově zobrazuje i kolik uživatelů označilo číslo za pozitivní, neutrální a negativní.  Další informace si můžete zobrazit pomocí tlačítka “Více Info“.

Manipulace s notifikačním oknem

Vyzváněcí obrazovka mobilních telefonů se značně liší a tak není možné najít ideální pozici pro notifikační okno. Nová verze aplikace umožňuje okno jednoduše pomocí přetažení umístit na požadovanou pozici. Dále lze využít nové tlačítko “Zavřít” pro úplné zavření notifikačního okna.

2) Detaily o telefonním čísle

Screenshot_2014-11-18-11-19-36Podrobnější informace

Obrazovka zobrazující detaily o určitém telefonním čísle nyní také zobrazuje kolik uživatelů označilo číslo za pozitivní, negativní a neutrální.  Přibyla také sekce zobrazující vaše hodnocení, které jste provedli na telefonu.

Čerstvé recenze uživatelů automaticky nebo na požádání

Uživatelské recenze se načítají čerstvé přímo z internetu a to po kliknutí na tlačítko “Načíst recenze”. Dat se nepřenáší mnoho a tak jde spíš jen o to zda máte internet dostupný. Pokud ne, pak vás to ve využívání aplikace nijak neomezuje, podrobné recenze si můžete přečíst někdy později třeba na našich stránkách. Pro ty co chcou aby aplikace stahovala recenze automaticky máme také dobrou zprávu. Tuto funkci lze zapnout v nastavení aplikace.

Správa vlastních hodnocení

Pokud jste se překlepli či spletli v hodnocení čísla, pak nově můžete toto vlastní hodnocení jednoduše vymazat.

3) Bezpečná ochrana

Blokování automaticky a přesto bezpečně

Automatické blokování telefonních hovorů je stále ve výchozím stavu vypnuté a můžete jej ručně zapnout v nastavení aplikace. Nově je tato funkce daleko bezpečnější, jelikož se blokují jen telefonní čísla s negativním hodnocením  které je složeno z minimálně 3 negativních hodnocení. Volání obsahující pouze 1 či 2 negativní hodnocení se zobrazí s červeným notifikačním oknem.

Blokování po svém!

Další novinkou dostupnou přes vrchní menu aplikace je vytváření osobního seznamu blokovaných čísel. Můžete přidat jakákoliv jednotlivá čísla, nebo pomocí masky zabránit volání čísel s určitou předvolbou.

Vaše soukromá a citlivá data v bezpečí

Tato aplikace neposílá z telefonu žádné informace o  vašich kontaktech,  příchozích či odchozích hovorech bez vašeho vědomí.  Pokud klepnete  na načtení uživatelských recenzí určitého čísla, je zobrazen dialog s požadavkem na povolení zaslání tohoto čísla na server. Máte tedy vše pod kontrolou.

4) Šetrnější k vašemu telefonu a tak vůbec

Datový model nové verze potřebuje deset krát méně systémových prostředků než předešlá verze. To se pozitivně podepisuje jak na svižnějším chodu aplikace, tak i na rychlosti prováděných aktualizací.

5) Verze bez chyb? Tak to vám neslíbíme, ale….

Čím je aplikace větší, tím více chyb se v ní může nalézat. Bezchybovost vám neslíbíme, ale věřte že náš tým dělá maximum pro to, aby se případné problémy opravily co nejdříve. Záleží ale i na vás… v případě problémů nás kontaktujte a pomozte nám najít řešení.

Stahujte na Google Play!